MASAJ SALONU

SPA & SAUNA

SAĞLIK MERKEZİ

0534 225 43 04

0531 301 46 36

/tukuazspasauna

"Spa konusunda en deneyimli uzmanlar eşliğinde ruhunuzu şımartan ayrıcalıklı hizmetleri hissedeceksiniz"

DOĞADAN GELEN SAĞLIK SPA

         SPA kelimesi esasen Latincede “Selus Per Aqua” yani “Sudan Gelen Sağlık” veya “Su ile Gelen Sağlık” anlamlarına gelir. Zaten SPA’nın kökenleri de Romalılara uzanmaktadır. Zaman içinde Avrupa’ya yayılan SPA temel olarak su aile yapılan terapi ve bakımları kapsar. Bu hizmetlerin sunulduğu yerler ise SPA veya Spa Merkezi olarak tanımlanır.

 

      Spa bakımlarında su ile birlikte, doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj teknikleri de uygulanmaktadır. Spa merkezine gelenler bu masajlardan veya bakımlardan istedikleri birini seçebilirler.

 

        Spa bakımlarının selülit tedavisinden, cilt bakımına veya stres atıcı masajlara kadar çeşitli türleri olabilir. Spa nedir, ne işe yarar diye merak edenlere cevabımız ise şu olacaktır; spa masajları ve bakımları ile günün stresinden uzaklaşmak, canlanmak, rahatlamak, anti selülit tedavisi görmek, yüz, cilt bakımı yapmak, temizlenmek yani her türlü terapiden faydalanmak mümkündür.

 

Spa'nın Faydaları Nelerdir?

        Spa’nın hem ruhsal hem de fiziksel birçok faydası bulunmaktadır. Spa terapileri, ortamın ambiyansı ve dinlendirici etkisi ile ruhunuza, aroma terapileri ve masaj teknikleri ile de bedeninize iyi gelecektir.

 

      Spa’da kullanılabilecek birçok masaj çeşidi vardır. Bunlar; vücudunuzun ihtiyacınıza göre veya kişisel tercihinize göre uygulanabilir. Masajlarda kullanılan aroma terapik yağlar ve tuz çeşitleri ile vücuttaki ölü derilerden arınarak iyi bir cilte bakımı yaptırmak mümkündür. Masaj yağları içerisindeki citrus aromaları, kan dolaşımı hızlandırır ve vücuda zindelik kazandırır.

 

       Spa, cildin pürüzsüzleştirilmesine yardımcı olmasının yanında vücuttaki yağların yakımına da yardımcı olur. Bedeni dinlendirerek, uyku bozukluklarının tedavisinde kullanılır. Masaj yağlarının etkisi ile kaslar yumuşar ve eklem ağrılarının azalmasına yardımcı olur. Hatta eklem ağrıları oluşmadan önce önleme amaçlı yapılan masaj tedavileri daha etkilidir. Romatizmal hastalıkların azaltılmasında da masaj terapileri önemli etki sağlar.

 

       Rahatlatıcı aroma yağları ve masaj teknikleriyle kişiye uygulanan bu bakım, hem vücudu, hem de ruhsal rahatlamayı sağlıyor. Günün stresinden uzaklaşmak, dinginleşmek, canlanmak, rahatlamak için SPA terapileri birebirdir.

 

Masaj Salonu & Spa Merkezimizden Görseller

Masaj Salonumuzu Daha Detaylı İncelemek İçin Diğer Görselleri inceleyin

Devam Et

Zihin, Beden ve Ruhunuzu Gençleştirin...

HİZMETLERİMİZ

> Masaj Çeşitleri

> Sauna

> Hamam

> Vip Oda

> Buhar Odası

BİZE ULAŞIN

> Savaş Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi,  No: 57B

İskenderun / HATAY

> 0(534) 225 43 04

> 0(531) 301 46 36

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

> Pazartesi -Cuma

> 10:00 / 24:00

> Cumartesi - Pazar

> 10:00 / 24:00

Copyright © Turkuaz Masaj Salonu 2019